Matematikten başarılı olmak birçoğumuzun hayali olmaya başlamıştır. Matematiğe her alan ihtiyacımız olduğu gibi insanların aklında matematiği iyi olanın zekâsı yüksektir düşüncesi de fazlasıyla hâkim durumdadır. Aslında bu zekâ ile ilgili değil, kişinin hangi yöne ilgi duyduğu ile alakalıdır. Tarih öğretmeni olmak isteseniz bile matematiğiniz iyi olmadığı takdirde tarih öğretmeni olarak göreve başlamanız neredeyse imkânsız gibidir. Senelerce çalışırsınız tarih öğretmeni olursunuz, göreve başlamak içinse KPSS’den başarılı olmanız gerekmektedir. Tarih öğretmenlerinin sayısı da ülkemizde bir hayli fazladır, bunun nedeni ülkemizin matematik konusunda pekiyi olmaması nedeni ile sözel derslere olan ilgiden kaynaklanmaktadır. Tarih öğretmenliğinden mezun kişilerin sayısı fazla olduğundan, KPSS’de başarıyı yakalamak gerçekten de zor oluyor. Çünkü kendimiz gibi mezun on binlerce öğretmen ile yarışmak zorundayız.

Tabi bu yarış için oldukça çetrefilli yollardan geçmemiz gerekiyor, bu yollardan en önemlisi de matematik dersi olacaktır. Tarih öğretmenliği için sınava giren birçok kişi sözel dersler de çok iyi netler yaparken matematikten zayıf oldukları için sınavda başarılı olamıyorlar ve öğretmenlik bir hayal oluyor. Tarih öğretmenliği görevine başlayan kişilere matematik netlerini sorarsanız, eminim ki baya iyi bir rakam söyleyeceklerdir, yoksa öğretmen olarak atanmaları gerçekten de çok zor olurdu. Tarih öğretmenlerinin matematik yapabilmesi için mutlaka iyi eğitmenlerden matematik için özel ders almaları gerekmektedir. Çünkü sadece sözele ilgi duyan biri için matematik çok zordur ve sıfırdan bir eğitimle başlamak gerekebilir. Sıfırdan eğitim alıp eski açıklarınızı kapatmak için de iyi bir matematik eğitmenine ihtiyacınız var demektir.

Ankara Kızılayda matematik dersi alanlar oldukça şanslı, KPSS konusunda bilgili ve birçok kişiye özel ders vermiş eğitmenler bulunmaktadır. Bu mükemmel eğitim kadrosunun özel taktikleri sayesinde sıfır olan matematiğinizi en iyi seviyelere çıkarmayı başaracaksınız. Matematiğin sırrı aslında sadece kendinize olan güveni geri kazanmanıza bağlıdır, bir kere başlangıç adımını attığınız takdirde gerisi çorap söküğü gibi gelecektir. Kızılayda KPSS matematik dersi veren eğitmenler ile bu komplike durum içerisinde çıkarak uzun zamandır beklediğiniz tarih öğretmenliği görevine de başlama şansını yakalayacaksınız.

One Response to Kızılayda Matematik Dersi

  • The program amount typically $525 million to hide both of 20 american footbal stadiums fashioned provided 1997, In order to a mn master researching the quite fees of a better ground for that Vikings. Information technology states that that can 56% regarding arena price, As well that are $238 million in each athletic field, Acquired been paid thanks to open to the widely available hard cash. That may be roughly $4.8 thousand living while in just taxes coins allocated to american footbal stadiums lonely, Fortunately economists compute the fact which will went on you spend this kind of as vehicle repairs, System also makeovers soak onto a lot of irs assets stimulus people to repay over of one 70% expense stadium’s..